Nasıl Üye Olurum? 

İTÜ Mezunları Derneği’nin hedeflerini, projelerini inceledim, bu organizasyon içinde yer almak ve üniversiteme destek olmak istiyorum diyorsanız;

+90-212-328 3454 no’lu telefondan İTÜ Mezunları Derneğini arayarak,

   +90-212-328 3457 no’lu telefona fakslayarak,

   bilgi@itumd.org.tr  adresimize mesaj göndererek,

  • İTÜ Ayazağa Yerleşkesi  İTÜ ÇAMLIK LOKAL’in de bulunan İTÜ Mezunları Derneği ofisine uğrayarak,

       Derneğinize üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra aşağıdaki evrakları, Dernek Merkezi'mize dijital olarak, elden veya posta yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Üyelik İçin Gerekli Evraklar;

  • Dernek Üyelik Formu (İmzalı)
  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi,
  • 1 adet Resim

Mezunlarımız üye olurken, o yıl için belirlenen aidat bedelini öderler. Yıllık olarak belirlenen aidatlarınızı taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Üyeler, Yönetim Kurulunca her yıl belirlenen yıllık dernek aidatını ödemekle yükümlüdürler. Aidat ödenmemesi üyeliğin otomatik sona ermesi anlamına gelmez. Üyelik, üyenin derneğe yazılı istifa dilekcesi vermesi ile her zaman sonlandırılabilir. 

Yıllık aidat bedeli ve üyelik ile ilgili diğer sorularınızı +90-212-3283454 numaralı telefona veya bilgi@itumd.org.tr eposta adresine iletebilirsiniz.

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor