Türkiye'nin en aktif iş ve kariyer kulübü olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü markalaşan organizasyonu Sektör Günleri'nde bu kez de Bankacılık ve Finans Sektörü'nü konu ediniyor!


11 Nisan’da gerçekleşecek olan Sektör Günleri, üniversite öğrencilerinin ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamakta, firma yöneticilerini ve öğrencileri bir araya getirmektedir.


İnternet üzerinden kayıt alınan organizasyonumuzda çok renkli olan fuaye alanımızdaki şirket stantlarından staj ve iş başvurularında bulunabilir, katılımcı şirketlere sunulan özgeçmişlerle değerlendirme sonucu mülakatlara davet edilebilir ve çok daha verimli öneriler
alabilirsiniz.


11 Nisan Çarşamba günü İTU Maçka Kampüsü'nde gerçekleşecek olan HSBC, Alternatif Bank ve ING Bank'ın  katılımıyla ve ''CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Eğitimi'' ile devam edecek.

Katılımcı Firmalar ve konuşmacılarımız:

ING Bank- Hüseyin Sivri - Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı
HSBC- Şengül Demircan - İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
Alternatif Bank- Murat Özer- İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı 


CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Eğitimi:

Fiba Holding- Hamdi Aydın- İnsan Kaynakları Direktörü

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü, 15. İTÜ Sektör Günleri "Bankacılık ve Finans Sektörü" ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencileri 11 Nisan'da İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi'nde ağırlayacak, ve oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verilecek. Öğrencilere iş ve kariyer dünyasının kapısını aralayan en profesyonel organizasyon İTÜ Sektör Günleri'ne katılım için www.emk.itu.edu.tr adresinden ücretsiz olarak kayıt yaptırılabilirsiniz.   

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor