İTÜ Mezunlar Konseyi’nin projeleri arasında yer alan ve İTÜ mezun derneklerinin bulunmadığı illerdeki mezunlarımızın bir araya getirilmesi ve İTÜ ile mezunlarımız arasındaki iletişim artırılmasının hedeflendiği İTÜ Mezunlar Konseyi İl Temsilciliği komitesi, 11 ilden gelen 12 İl Temsilcisi adayı ile 24 Aralık Cumartesi günü İTÜ SDKM tesislerinde bir araya geldi.

Komite başkanı Esra Öztezcan’ın organize ettiği ve sabah kahvaltısı şeklinde yapılan tanışma toplantısına Sayın Rektörümüz Prof Dr Muhammed Şahin, Konsey Başkanımız Erol Bilecik , Başkan yardımcılarımız Çağatay Özdoğru ve Haluk Taner, komite üyeleri ve il temsilcileri katıldı.

Genel bir tanışma, hedeflerin ve beklentilerin konuşulduğu güzel bir kahvaltının ardından İTÜ Mezunlar Meydanı’nın açılışına kadar geçen süre içinde meydanın karşısındaki tesiste konsey üyeleri ve il temsilcileri birebir sıcak sohbet etme imkanı da buldular.

Toplantı sonrasında Rektörümüz Prof.Dr. Muhammed Şahin İl Temsilcilerine İTÜ Rozeti takarak  projemizi başlatmış oldular.

Pilot olarak başlayan projede  11 ilde yapılacak bu çalışmaların ışığında elde edilen sonuçlara göre Türkiye’deki 81 il ve yurt dışındaki şehirler için de benzer yapıların oluşturulması planlanmaktadır.

Toplantıya Katılan İl Temsilcileri:

Mehmet Menzi   Adana
Zeynal Tuzcu  Adıyaman
Mehmet Güçlü Antakya
Ahmet Erdoğan Elazığ
İsmail Gelincik Karabük
Recep Kaymaz Kırıkkale
Davut Kul Kocaeli
Serkan Akyıldız  Kocaeli
Namık Ceyhan Konya
Halim Sezici Manisa
Hilmi Cumhur Muğla
Sercan Şahin Uşak

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor