Derneğimizin Şeref Üyesi 1951 Makina Yüksek Mühendisi Sayın Dr. MUSTAFA HULUSİ DAMGACIOĞLU'nu kaybettik.

Merhuma Allahtan rahmet Ailesi ve Camiamıza Başsağlığı dileriz.

Hulusi Damgacıoğlu Kimdir?

24 Ocak 1928 İzmir/Bergama doğumlu Damgacıoğlu, Evli ve biri kız olmak üzere 2 çocuk babasıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Makine Yüksek Mühendisliği okulunu bitiren saygın İş Adamı okulundan mezun olduktan hemen sonra sırasıyla; Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğünde Ekip Şefliği, Sümerbank Bakırköy Bez Fabrikası İşletme Mühendisliği, Arı İnşaat İkmal Mühendisliği ve şefliği, (Balıkesir NATO havalimanı, Bandırma NATO havalimanı, NATO akaryakıt istasyonları ve yer altı boru donanım işleri, Konya Ayrancı barajı sağ sahil sulama, Karadeniz – Şile deniz kuvvetleri tesislerinin) inşaatlarının şeflikleri, Alarko Holding SEKA Dalaman Kâğıt Fabrikası Anahtar Teslimi işleri ve İkmali Şantiyeler Genel Müdürlüğü, Çanakkale Seramik Fabrikaları Genel Müdürlüğü, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyeliği ve Murahhas Azalığı yapmış olup halen daha Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeliği yapmaktadır.

 

Dr. Hulusi Damgacıoğlu aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi Geliştirme Vakfı Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu üyesi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü üyesi, İstanbul Tenkil Üniversitesi Mezunları Derneği Üyesi, Balıkesir Liseliler Derneği Üyesi ve Balıkesir Mezunları Vakfı Kurucu Üyesidir.

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor