Genç Arılar Yollarına Işık Tutacak Mentorlarını Bekliyor!

2015 yılından bu yana başarı ile yürüttüğümüz İTÜ Mezunları Derneği Mentorluk Programı kapasamında, mezunlarımızın İTÜ’lü öğrencilerle paylaştıkları eşsiz deneyimleri ve değerli bilgi birikimleri İTÜ’lü genç arılara paha biçilmez bir rehber oluyor!

200 mentorumuzun 600 öğrencimize destek verdiği, değerlendirme anketi sonuçlarına göre programı önerme oranının %100, programa devam oranının ise  %90 olan mentorluk programımızı pandemi nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştireceğiz. Böylelikle ister şehir dışından isterse ülke dışından kolayca görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, İTÜ’lü öğrencilerin hem kişisel hem de kariyer gelişimlerine katkıda bulunabilir, özellikle belirsizliğin hakim olduğu bu dönemda yaşadıkları gelecek kaygılarına büyük ölçüde yardımcı olabilirsiniz.

Siz de genç arılarımızın yollarına ışık tutmak isterseniz mentorluk programımıza İTÜMD Mobil Uygulamamız üzerinden üye olarak, başvurunuzu gerçekleşitrebilir,  programımızı İTÜ mezunu arkadaşlarınızla paylaşarak mentor ağımızı genişletmede katkıda bulunabilir, böylelikle daha fazla mezunumuzun öğrencilerimize  destek vermesini sağlayabilirsiniz

Mentorluk Programımıza Katılım İçin:

İTÜ Mezunları Derneği Üyesi Olmanız

İTÜMD Mobil uygulamasını indirerek Mentorluk Başvurusunda Bulunmanız

İTÜ Mezunları Derneği tarafından ücretsiz olarak düzenlenen Mentorluk Eğitimi’ne katılmanız

Eşleştirme kriterleri doğrultusunda size atanacak üç mentinizin her biri ile görüşme için ayda minimum birer saat zaman ayırmanız gerekmektedir.

İTÜMD mobil uygulamasını beno./itumd/app_links üzerinden indirerek İTÜMD Üyelik ve mentorluk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor