Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ve bu sayede 40 öğrencimize bütün öğrenim dönemince burs desteği sağladığımız maraton heyecanını yeniden yaşamak ve daha çok öğrenciye ulaşarak bu zorlu dönemde burs verdiğimiz öğrenci sayısını arttırmak için siz de yanımızda olmaya ne dersiniz?  
 
Pandemi nedeniyle sınırlı sayıda sporcunun katılacağı İstanbul Maratonu'na, İTÜ Mezunları Derneği olarak bu sene kendi belirleyeceğimiz parkurlarda koşup, daha fazla öğrenciye burs toplamayı hedefliyoruz. Siz de ister İTÜ Stadtumu'nde bizimle birlikte ya da kendi belirleyeceğiniz bir parkurda koşarak daha fazla öğrencinin geleceğine ışık tutabilirsiniz.
 
Öğrencilerimize fırsat eşitliği yaratmak için ter dökeceğimiz bu yolda bize katılmak için İTÜMD Mobil uygulamasını beno.la/itumd/app_links üzerinden indirerek koşucu profili oluşturabilir, katılmak istediğiniz koşuyu belirleyebilir  ve kampanya açarak İTÜ'yü kazanmaya hak kazanmış fakat maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitimini devam ettirmekte zorlanan öğrencimize burs desteğinde bulunabilirsiniz.
 
sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor