İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği'nin her yıl düzenlediği geleneksel Cumhuriyet Balosu bu yıl yine Teknik Üniversite mezunlarını buluşturan şık bir organizasyona imza attı.

Türkiyenin en köklü ve gözde üniversitelerinden İstanbul teknik Üniversitesi'nin yollarından geçmiş ve ülkenin sayılı insanlarının bulunduğu bu üniversitedeki eğitim hayatlarını tamamlayarak ülkesi için çalışan insanları çatısı altında toplayan İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği'nin her yıl düzenlediği Cumhuriyet Balosu bu yıl yine mezunların yıllar sonra buluştuğu şık bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Wyndham Grand Levent otelde gerçekleşen bu organizasyonda dernek mensupları bir araya gelerek cumhuriyetin 93. Yılını kutladı.

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor