Değerli  İTÜ Mezunumuz,

Üniversitemizde okuyan öğrencilerimize yönelik olarak başlattığımız Mentorluk (Yönderlik) Programını, 2016-2017 döneminde de devam etme kararı aldık.  

Programa ilgi duyuyorsanız, öncelikle bize haber vermeniz ve 20 Ekim 2016 Perşembe günü İTÜ Maslak Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde saat 18.00 de başlayacak olan programın lansmanına katılımınızı rica ediyoruz. Lansman, Mentorluk eğitimini de içermektedir. Mentorluk yapacağınız öğrencilerin bilgisi, lansmandan bir gün önce size e-posta yoluyla ulaştırılacaktır. Lansmanda, mentorluk yapacağınız öğrencilerin de katılımıyla ilk defa öğrencilerle tanışacaksınız. 

Mentorluk Programının işleyişi kısaca aşağıdaki gibidir:

Her Mentora 3’er öğrenci atanacaktır

Görüşmelerin en çok 2 ayda bir grup halinde düzenlenmesi gerekmektedir

Yapılan her görüşme sonrasında derneğe kısa bir rapor sunmanız beklenmektedir.Programa bakış açınızı ve katılma isteğinizi belirten geri dönüşünüzü en kısa sürede beklemekteyiz. Programa olan katkılarınız çok değerli; şimdiden teşekkür ederiz.  

Kayıt linki :

https://docs.google.com/forms/d/1vyeqWOe9kNS7dI__md7iu0JdK8q9XfICwkHcbhEATKY/edit

Konu ilgili sorularınızı bilgi@itumd.org.tr e-posta adresine gönderebilir veya 0212-328 3454 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,

İTÜ Mezunları Derneği Yönetim Kurulu

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor