İstanbul Teknik Üniversitesi tarihinde bir ilk gerçekleşti!

 

İstanbul Teknik Üniversitesi 2016 yılı mezuniyet balosu, İTÜ Mezunları Derneği’nin organizasyonuyla bu yıl ilk defa tüm fakültelerin katılımıyla 12-13 Temmuz 2016’da Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti!

 

Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi, bu yıl tüm fakülteleri bir araya getiren bir mezuniyet balosuyla tarihinde bir ilki yaşadı. İTÜ Mezunları Derneği’nin organizasyonunu üstlendiği balo, tüm fakültelerin ve bölümlerin katılımıyla 12-13 Temmuz tarihlerinde Esma Sultan Yalı’sında gerçekleşti.

İTÜ Mezunları Derneği Yönetimi, yeni mezun öğrenciler ve İTÜ Mezunları Derneği Kulübü öğrencileri yer aldığı gecenin sponsorları Beşiktaş Belediyesi, The Marmara, Profilo Ödeme Sistemleri, Verifone, Teknosa, TürkTelekom, Aygaz ve Sarente oldu.

DJ eşliğinde kokteylle başlayan ve sonrasında yemekle devam eden gecenin açılış konuşmasını İTÜ Mezunları Derneği Müdürü Sibel Güven gerçekleştirdi. Konuşmasında organizasyonda görev alan öğrenciler Sercan Erkul ve Ersel Abar’a teşekkür eden Güven, yeni mezunları derneğe katılmaya davet etti.

İTÜ Dans Kulübü’nün Salsa gösterisi ve canlı müzik eşliğinde renkli sahnelerin yaşandığı gecede, mezuniyet pastasının kesildiği anlarda coşku tavan yaptı. Etkinlik After Party ile son buldu.

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor