1. Gün: Selanik Selanik Havalimanında buluşma, Selanik’e varışın ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Turumuzun en sonunda Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme molası sonrası Selanik'in cafeleri ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan'ın meşhur kahvesi frappenin tadına bakıyoruz. Akşam siz değerli misafirlerimiz ile düzenlenecek olan Sirtaki Taverna turuna hareket ediyoruz. Geceleme Selanik’te otelimizde.

2.Gün Selanik – Kalambaka – Meteora – Selanik Sabah kahvaltısının ardından Selanik’ten ayrılarak Kalambaka’ya doğru hareket ediyoruz. Yunanistan’ın Kapadokyası sayılan ve yerden 200 mt. yükseklikteki günümüzde de faal olarak görevlerine devam eden Manastırlar Bölgesi Kalambaka’ya gidiyoruz. Burada Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırlar içindeki yaşamlarına tanık oluyor ve manastırları detaylı olarak geziyoruz. Ardından Kalambaka şehir merkezinde vereceğimiz yemek molasının ardından Selanik’e dönüyoruz. Akşam yemeğimizi Yöresel Balık Restaurantımızda alıyoruz. Konaklama Selanik’te otelimizde.

3.Gün Selanik – Kavala – Selanik Havalimanı (İstanbul) Kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılarak Kavala’ya varış. Kavala panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Mehmet Ali Paşa Külliyesi, Kavala Kalesi (panoramik olarak), su kemerleri, belediye binası, liman turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Öğle Yemek molamızın ardından serbest zaman ve rehberimizin belirlediği saatte Selanik Havalimanına hareket. Uçak ile Atatürk havalimanına iniş ve hizmetlerimizin sonu.

Iki yada uc kisilik odalar da kisi basi ucret Üye Ücreti: 550 EUR, Misafir Ücreti: 600 Euro Tek kisilik oda da konaklama farkı : 120 EUR Cocuk 3-11 ( 2 yetiskin yaninda ) : 500 EUR Cocuk 0-2 ( 2 yetiskin yaninda ) : 120 EUR
Otel bilgisi : Holiday Inn yada Capsis Hotel vb. Şehir Merkezi Otelleri

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor