Değerli İTÜ'lü Tenis severler;

Geçen sene Master Games adı altında yapmış olduğumuz ve dört mezun derneğinin katılımı ile gerçekleşen turnuvayı bu sene ODTÜ, Bilgi ve İTÜ mezun dernekleri olarak Mezun Oyunları adı altında, 30 ve 31 Mayıs tarihlerinde İTÜ Ayazağa kortlarında yapacağız. Geçen seneden farklı olarak bu sene dernekler takım olarak karşılaşacaklardır.

Derneğimiz adına Mezun Oyunlarına katılacak olan mezunlarımızı da İTÜ mezunları arasında düzenleyeceğimiz bir turnuva ile belirlemek istiyoruz. 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceğimiz turnuvada final oynayan bayan ve erkek oyuncular derneğimizi Mezun Oyunlarında temsil edeceklerdir.

Bu nedenle sizleri 9-10 Mayıs tarihlerinde Ayazağa kortlarında düzenlenecek İTÜMD Tenis Turnuvasına davet ediyoruz. Şayet turnuvamıza katılmak istiyorsanız en kısa sürede aşağıdaki bilgiler ile bilgi@itumd.org.tr eposta adresinden veya 0212-328 34 54 -dahili 14 numaralı telefondan başvurmanızı rica ediyoruz.

Adı Soyadı
Mezun Fakülte/Bölüm
Yaş
Cinsiyet
Cep telefonu
eposta
Oyun seviyesi ( başlangıç, az , orta, iyi)

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor