"Evde Kalan İTÜ'lülere Mezunlardan Gelişim Sohbetleri" webinar serimizde bu hafta 1988 İTÜ Matematik Mühendisliği mezunumuz, ICF Master Certified Coach & Mentor Coach ve KA Danışmanlık kurucusu Sami Bugay bizlerle olacak.

28 Mayıs Perşembe 21:00'de gerçekleşecek etkinliğimizde "Türbülanslı Zamanlarda İçimizdeki Dinginliği Koruyabilmek" konusunu konuşarak iç enerjimizin kontrol odağına doğru bir yolculuğa çıkacağız. Kaos ve düzen bir sarkacın iki uç noktası gibidir, her türlü sistem gerek birey, gerek takım, gerekse organizasyon olsun; bu iki ucun arasında gizli bir ahenk içinde sallanır.

Kaos ve düzen arasında var olan hayatımızda, bizlerin ihtiyaçları üzerine konuşabileceğimiz, tüm İTÜ'lülere açık olan etkinliğimize katılım sınırlı sayıda olup, İTÜMD Mobil uygulamamızdaki Etkinlikler bölümünden kayıt olabilirsiniz.wenibar katılımı sınırlı sayıda olup, İTÜMDFacebook hesabından canlı yayını takip ede bilirsiniz.

Saygılarımızla,

İTÜ Mezunları Derneği

 

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor