İTÜ Harita Mühendisliği mezunumuz,  Yoga Eğitmeni ve Tiyatro Oyuncusu Nagihan Gürkan eğitmenliğinde 19 Mayıs Salı günü saat 11:00 - 11:40 arasında 6-10 yaşa yönelik çocuk yogası çalışması gerçekleştireceğiz. Çocuk yogası, erişkin yogasından farklı olarak, hikayeler ve oyunlarla ile iç içe yürüyor.
 
Çocuk yogası sistemi vücudun eklem ve kas bütünlüğünü sağlarken aynı zamanda, zihnin çalışma biçimini sorun odaklı olmaktan çıkartarak çözüme yönelmesini sağlıyor. Böylelikle çocuklar sorunla karşılaştığında sinirlenip bağırmak ya da ağlamak yerine kendisine zarar vermeden iletişim kurmayı öğreniyor.
 
Online olarak gerçekleşecek etkinliğimize İTÜMD Mobil uygulamamızdaki Etkinlikler bölümünden kayıt olabilir, İTÜMD Facebook hesabımızdan canlı olarak da takip edebilirsiniz.
  
App Store'dan İndirin 
Play Store'dan İndirin 
İTÜ Mezunları Derneği

İTÜ Mezunları Derneği Çamlık Sosyal Tesisleri

İTÜ Ayazağa Yerleşkesi

No:2/33 Kat:2 D:1 34469 Maslak/ Sarıyer /İstanbul

T: 0212 328 34 54

www.itumd.org.tr

 assinstagramtwtterfb

 

 

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor