İTÜ Mezunları Derneği Mentorluk Programımız kapsamında yepyeni bir dönüşüm programına başlıyoruz! Alanında uzman kişiler tarafından gerçekleşecek olan “Gelişimden Dönüşüme” serisinin ilkini, 7 Mayıs Perşembe günü 21:00-22:15 arasında ManpowerGroup Experis Türkiye IT & Dijital İşe Alım Takım Yöneticisi Nihan Akkaplan ile gerçekleştireceğiz.

CV hazırlama ve mülakat teknikleri ile ilgili önemli ipuçlarının paylaşılacağı ve role playlerin yer alacağı bu interaktif eğitime tüm mentilerimiz ve onlara bu alanda yol göstermek isteyen mentorlarımız davetlidir. 

İTÜMD Facebook hesabı üzerinden canlı olarak da izleme fırsatı bulacağınız webinara https://beno.la/itumd/app_links linki üzerinden, İTÜMD uygulamamızı indirerek kayıt olabilirsiniz.

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor