Evde Kalan İTÜ’lülere Mezunlardan Gelişim Sohbetleri’nde sizleri hayatımızda sürekli gelişim ve ilerleme deneyimini 7 adımda nasıl oluşturabileceğimizi dinleyeceğimiz çok ilgi çekici bir sohbete davet ediyoruz.

14 Nisan Salı günü 20:30 - 21:15 saatleri arasında Webinar üzerinden gerçekleşecek etkinlikte, MCT Kıdemlı Ortağı ve İTÜMD Yönetim Kurulu Üyemiz, İTÜ Mimarlık ’96 mezunumuz Didem Tekay,“Kendini Yık ve Yeniden Keşfet” konulu sohbette hayatta ilerlemek için risk almayı, kendi bildiklerini yok etmeyi, yeniden keşfetmeyi ve sürekli gelişimi içeren keyifli bir yolculuk haline nasıl gelebileceğini bizlerle paylaşacak. Tüm İTÜ'lülere açık olan etkinliğimize https://lnkd.in/dNcyq46 linki üzerinden, İTÜMD uygulamamızı indirerek kayıt olabilirsiniz.

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor