İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunları Derneği olarak mezun adaylarımızın öğrencilik yaşamları süresince eğitim ve öğretimlerine odaklanıp fark yaratan mezunlar olarak aramıza katılmalarını çok önemsiyoruz.

Sahip oldukları zorlu koşullara rağmen İTÜ’de eğitim alma ayrıcalığını kazanmış ve bayrağımızı teslim edeceğimiz bu gençlerimize maddi yetersizlikleri nedeniyle öğrenimlerine ara vermemeleri için her yıl 400’ün üzerinde öğrencimize 9 ay boyunca kesintisiz burs desteği sağlıyoruz. Fakat karınca misali su taşıdığımız bu yangını söndürmek için daha fazla kaynağa ihtiyaç duyuyoruz.

Bu yolda projemize her bir katkı, en az bir öğrencimize katkı sağlayacaktır.

Burs projemize destek amaçlı 3 Kasım’da gerçekleşecek olan 41. İstanbul Maratonu’na İTÜ Mezunları Derneği olarak katılıyoruz. Başvurular ve destek olmak için hala geç değil. 
Ayrıntılı bilgiye http://kosuyoruz.itumd.org.tr/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor