Değerli Mezunlarımız,

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin 246. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen

“İTÜ Günü” bu yıl 5 Mayıs 2019 Pazar günü Türkiye’nin en yeşil kampüsü olan İTÜ Ayazağa Yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

İTÜ Mezunları Derneği olarak geçen yıl ilkini TÜM MEZUNLARIMIZ, AİLELERİ VE YAKINLARI İLE BİRLİKTE  gerçekleştirdiğimiz ve bu yıl yine Rektörlüğümüz ile işbirliği içerinde daha geniş katılımlı olarak gerçekleştirilecek bu büyük buluşmada sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

Düzenlediğimiz etkinliklerimizle hem aile üyelerinizin hem de sizin keyifli vakit geçirmenizi ve güzel anılar biriktirmenizi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, çocuk eğlence alanı, yetişkin aktivite alanı, yeme-içme alanları, uçurtma atölyesi, dijital oyun platformları gibi onlarca aktivite ve gün boyu sürecek konserler ve gösterilerimizle sizleri "Evimizde Yeniden Birlikte" olmaya davet ediyoruz.

Ayrıca 10. yıl mezunlarımıza (2005 girişli veya 2009 mezunu) belgeleri İTÜ Mezunları Derneği tarafından Festival alanında takdim edilecektir.

Kayıt yaptıran mezunlarımıza İTÜ Arı Günü Mezunlar Buluşması ile ilgili program içeriği ayrıca gönderilecektir.

Tüm mezunlarımızın İTÜ Arı Günü Mezunlar Buluşması Katılım Formu ​ linki üzerinden kayıt yapmasını ve  aynı link üzerinden etkinlik alanında katılmak istediği aktiviteleri işaretlemesini rica ederiz.

50. 60. ve 65.yıl ve ötesi mezunlarımızın törenleri Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Rektörlüğümüz tarafından,

20. 30. ve 40. yıl mezunlarımızın törenleri ise mezun oldukları Fakültelerinde Dekanlıkları tarafından, belirtilen saatlerde yapılacaktır.

Saygılarımızla,

İTÜ Mezunları Derneği

Ofis: (212)328 3454

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor