İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri baharın gelmesi ile birlikte yoğun ders ortamından kısa bir süre için de olsa uzaklaşarak İTÜFEST’13 ile stres atacak. Birbirinden ünlü isimlerin vereceği konserler, yarışmalar, spor etkinlikleri ve özel performanslarla renklenecek İTÜFEST’13, sadece İTÜ’lülere değil herkese açık olacak.

Türkiye’nin en sevilen seslerinden Sezen Aksu, Teoman, Sıla, Sertab Erener, İTÜFEST’13’te sahne alacak isimlerin arasında yer alıyor. Ayrıca ünlü gruplar ve sanatçılar Gripin, Pinhâni, Malt, Redd, Gökcan Sanlıman, Bulutsuzluk Özlemi ve Bedük festival kapsamında İTÜ Stadyumu’nda izleyicilerle bir araya gelecek.

Festival bu yıl, 13-17 Mayıs tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde “İTÜFEST’13” ve Taşkışla yerleşkesinde  “İTÜ TAŞKIŞLA ŞENLİKLERİ 19” ismiyle gerçekleşecek.

İTÜVISION final gecesi ile başlayacak festival, kültür, sanat, spor ve bilimsel etkinlikler,  atölye çalışmaları, eğlence ve oyun parkurları, açık hava film ve müzikal gösterileri, gece partileri ve gün boyu sürecek alternatif sahne performansları ile devam edecek.

Bahar Şenlikleri, müzik ve dans etkinliklerinin yanı sıra atölye çalışmaları (cam üfleme, dondurma ve çikolata yapımı, grafiti, maket uçak yapımı vs) ve spor aktiviteleri (tırmanma duvarı, basket, plaj voleybolu, paintball vs) ) ile renklenecek. 12.00’de başlayacak etkinlikler gece 02.00’ye kadar sürecek.

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor