Sizleri, İTÜ Rektörlüğü ile İTÜ Geliştirme Vakfı’nın desteği, İTÜ TMDK Bised ve Türk Musikisi Vakfı’nın organizasyonuyla 19 Mart Salı günü saat 20.00’de İTÜ Maslak Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen Fasıl Meclisi’ne davet ediyoruz. 

19 yıldır sadece fasıl musikisi ile uğraşan İstanbul Fasıl Topluluğu’nun yapacağı faslın makamı Şehnaz. Fasıl Meclisi’nin bu ayki solisti, günümüz Türk Musikisi dünyasının önde gelen genç seslerinden Atakan Akdaş ise, örnek sesi, tavrı ve icrasıyla, seçme bir repertuarla dinleyici huzuruna çıkacak.

İstanbul Fasıl Topluluğu’nun kadrosunu, usta kanuni Ahmet Meter ve günümüzün önde gelen genç kuşak sazendeleri Lütfiye Özer (kemençe), Şükrü Özoğuz (keman), Bilen Işıktaş (ud) ve Volkan Ertem (violonsel) ile ses sanatçıları Mehmet Güntekin, İlhan Yazıcı, Atakan Akdaş, Yaprak Sayar ve Ezgi Köker oluşturuyorlar.

Fasıl Meclisi’ne katılım için herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor. Çünkü program, bir kültür ve sanat hizmeti olarak hazırlandı. Ulaşım çok kolay, Metro’dan İTÜ Ayazağa İstasyonundan inip Sarıyer yönü çıkışından İTÜ Kampüsüne giriyorsunuz, 100 m. yürüdüğünüz takdirde İTÜ SD Kültür Merkezine ulaşabilirsiniz. Arzu edenler otomobilleri ile de İTÜ Maslak Kampüsüne Etiler veya İstinyepark karşısındaki kapılardan rahatça ulaşabilirler.

Davetlimizsiniz…

“Uygarlığımızın müziği için birlikte…”

 

Saygılarımızla

TÜRK MUSİKİSİ VAKFI

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor