Değerli İTÜ Mezunu,

 

“İTÜ MEZUNLAR YURDU 1” projesinin tamamlanması için “SON 1.000 adet PETEK TAŞ” desteği için şimdi sıra sizde...

Mezun bağışları ile İTÜ Ayazağa kampüsü, Gölet Yurtları mevkinde yapılmakta olan yurdun kaba inşaatı hızla devam etmekte olup, güncellenen görüntülerini http://www.itumd.org.tr/PhotoGalleries.aspx linkinden takip edebilirsiniz. 

Amacımız, "İTÜ Mezunlar Yurdu 1"i 2012-2013 öğrenim döneminde hizmete açılarak, yeni İTÜ'lü nesillerimizin barınma sorununa hizmet etmektir. Bu amaca ulaşmamız ve "İTÜ Mezunlar Yurdu 1"in inşaatını sonuçlandırabilmemiz için sizlerin desteği ile 1000 adet Petek Taş'a daha ihtiyacımız bulunmaktadır.

Henüz bu proje içinde yer almayan siz değerli mezunlarımıza çağrımız;- 0212 328 34 54 nolu telefondan İTÜ Mezunları Derneği’ni arayarak, www.itumd.org.tr/mm.aspx adresinden "İTÜ Mezunlar Meydanı Kayıt" bölümünü izleyerek, kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

İTÜ Mezunları Derneği 

Yönetim Kurulu

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor