İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı, Umut Çocukları Derneği yararına "Ahmet Özhan" konseri düzenlemektedir. 15 Mayıs Salı akşamı, saat 20.00'de, İTÜ Maçka Kampüsü Yabancı Diller Yüksekokulu içerisindeki Mustafa Kemal Amfisi Konser Salonun'da düzenlenecek konserin amacı, "çocukların sokaklarda çalıştırılmalarının suç olduğu bilincinin yerleştirilmesi ve sokaklarda yaşayan çocuk ve gençlerin ihtiyaçlarına destek olunması"

Biletlerin satışına aşağıdaki linkten ulaşılabilinir.(Konser akşamı kapıdan da satış gerçekleştirilecektir.)

http://www.biletix.com/search/ISTANBUL/tr#ahmet

Ayrıca; 15 Mayıs Ahmet Özhan Konseri akşamı; bestesi ve güftesi kendine ait yüze yakın eseri; ikiyüz şiiri ve küçük hikayeleri olan, Türk Müziği formunda anneye hitaben yazılmış ilk eserin sahibi olan Tanburi Özcan Korkut'un vefatının 4. senesi sebebi ile anısına hazırlanan CD ve Tanburi Özcan Korkut'un yazmış olduğu "Bebek Anne" isimli kitapları, sanatseverlere ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Ahmet Özhan'ın şarkılarıyla özel ve anlamlı bir amaca hizmet eden konserimizde sizlerin de desteğinizi almak isteriz. Yardım ve desteklerinize şimdiden teşekkür ederiz.

Olcay MUSLU GARDNER

İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı

Bilimsel ve Sanatsal Etkinlikleri Düzenleme Kurulu Başkanı

Maçka-34367 ISTANBUL/TURKEY

Tel: +90 212 248 90 87/140

Fax: +90 212 240 27 50

e-mail: bised@itu.edu.tr

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor