1773 İTÜ Satış Mekanı

İTÜ Mezunları Derneği'nin İTÜ Rektörlüğü bünyesinde faaliyet gösteren İTÜ Kurumsal Kimlik ve Logolu Tasarım Ürünleri Komisyonu ile işbirliği içerisinde üniversitemizin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla yapmış olduğu çalışmalar sonucu 1773 Satış Mekanı 9 Mayıs 2012 günü açıldı. 

Mezunlarımızın ve öğrencilerimizi büyük beğenisini kazanan mağazamızda özel tasarım ürünler sergilenmektedir. Geliri öğrencilerimize Burs olarak dağıtılacak projenin ikinci adımı olarak çok yakında  www.1773itu.com internet sitesi üzerinden de ürünlerimize ulaşabileceksiniz.

Cumartesi dahil haftanın 6 günü, 9:00 - 18:00 saatleri arasında Ayazağa Yerleşkesi Mustafa İnan Kütüphanesi içerisinde bulunan mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazamızın Facebook sayfasına www.facebook.com/1773itu adresinden ulaşabilirsiniz.

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor